Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V sredo, 21. 2. 2024, smo se Ema, Mery, Manja in Neja udeležile medobčinskega šolskega parlamenta v Radljah ob Dravi. Udeležili so se ga učenci iz OŠ Dravograd, OŠ Ribnica, OŠ Radlje, OŠ Muta, OŠ Vuzenica in seveda mi. Tam so nas prisrčno pozdravili člani Javnega zavoda ŠKTM, tričlanska komisija, nekateri ravnatelji in Alan Bukovnik, župan Radelj ob Dravi.

Letošnja tema je bila enaka lanski, in sicer DUŠEVNO ZDRAVJE OTROK IN MLADOSTNIKOV. Ogromno smo predebatirali in predlagali konkretne rešitve.

Na koncu je komisija izbrala 8 najboljših, ki gredo 12. 3. 2024 na regijski otroški parlament. Med izbranimi je bila tudi naša Mery Lipuš. Vsem udeleženim iskrene čestitke, izbranim pa ogromno sreče na regijskem.

Zapisala Ema Majerič, 8. r.

Dostopnost