Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Skupaj z učenci OŠ Brezno-Podvelka in PŠ Kapla na Kozjaku smo pripravili virtualno proslavo ob dnevu državnosti. Zadnji šolski dan si bomo skupaj z učenci ogledali posnetek proslave in se tako spomnili pomembnih zgodovinskih dogodkov, povezanih z nastankom naše države, ki letos praznuje 30 let.

Na zadnji šolski dan smo poskrbeli za posebno doživetje, v našo novo telovadnico smo povabili znano in energično akrobatsko skupino Dunking Devils.

Da smo tako uspešno zaključili šolsko leto, se moramo zahvaliti tudi vam, dragi starši, saj ste nam bili v veliko pomoč v izrednih razmerah. S tem smo ponovno dokazali, da s skupnimi močmi lahko prebrodimo vse težave.

Proslavo si lahko ogledate na spodnji povezavi.

Vsem učencem želimo čudovite počitnice!

Dostopnost