Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Učence OŠ Brezno-Podvelka vabimo k sodelovanju na šolskem Prešernovem natečaju za šolsko leto 2020/21. Glavna tema je:

Vse barve in oblike L J U B E Z N I

[prva, prava, neuresničena, pogubna, zvesta, znova najdena, ljubezen do staršev, prijateljev, knjig, živali, narave, do sebe … ljubezen brez objema, brez dotika … ljubezen na prvi pogled …  vse to so različne oblike LJUBEZNI],

ki se lahko povezuje likovnim področjem, ki letos poudarja MinimaliZEM

Bodite ustvarjalni in združite obe temi/področji LJUBEZEN in MINIMALIZEM, lahko pa ustvarjate tudi ločeno.

V času zaprtja našega prostora v mehurčke nastaja ob minimalnih prehodih tudi minimalna možnost uporabe materialov. Pa kljub temu ostaja material vse, kar nas obdaja. In že misel Vse, kar ni umetnost, je umetniški material je že ustvarjalni proces.

Uporabite vse, kar vam pride pod roke, dodajte zamisel in ustvarjalni proces in prepričani smo, da boste uspeli več kot le minimalno.

Dostopnost