Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Spoštovani starši!

Vabimo vas na govorilno uro (roditeljski sestanek za 3. in 4. r), ki bo v torek, 14. 3. 2017, ob 17.30 na matični šoli v Breznu. Staršem 3. in 4. razredov bomo na sestanku predstavili program in ceno letne šole v naravi. Ob 18.30 smo za vas organizirali predavanje z naslovom: Najstniške težave, nisem kriv, »jaz že ne«. Naša gostja Simona Levc, soavtorica knjige Varuh otrokovih dolžnosti in priročnika Liba laca lak, vam bo podala veliko praktičnih nasvetov o vzgoji otrok.

Kdo je Simona Levc?

Logopedinja, ki je kot svetovalna delavka že več kot 20 let zaposlena na Drugi  osnovni šoli Slovenj Gradec. V času študija je delala v Zavodu za gluhe in naglušne v Ljubljani z otroki s težjimi govornimi motnjami in z naglušnimi ter gluhimi. Delovne izkušnje  je pridobivala tudi v logopedski ambulanti ZD Velenje in v razvojni ambulanti bolnišnice Slovenj Gradec. Vrsto let je bila članice komisije za usmerjanje pri Zavodu za šolstvo RS.

Zakaj tega srečanja nočete zamuditi?

  • Želite si vzgojiti odgovorne samostojne in zadovoljne otroke.
  • Otroka želite razumeti in mu postaviti meje.
  • Dobili boste odgovore na mnoga vprašanja, ki vas težijo.
  • Ugotovili boste, da zmorete biti dobri  starši!

Za uspeh svojih otrok ste pripravljeni vložiti tudi najdragocenejše – svoj čas!

Predavanje bo živahno, jedrnato in podkrepljeno s praktičnimi primeri.

Ker vzgojnih čudežev ni, pridite!

Ravnatelj
Leo Čelofiga, prof.

Dostopnost