Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

slika2

 

V letošnjem letu je osrednja tema šolskega parlamenta »OTROCI IN NAČRTOVANJE PRIHODNOSTI«. V okviru tega so učenci na šolski ravni razmišljali o prihodnosti, bližnji in daljni, in o vrednotah, ki nam jih v današnjem hitrem tempu življenja primanjkuje. Ugotovili so, da samo materialne dobrine in blišč ne morejo biti tisto, kar nas osrečuje ali naj bi osrečevalo v prihodnje. Povedali so tudi, v kakšnem okolju oz. svetu želijo živeti in odraščati, kakšne osebe želijo postati in kako jim odrasli pri tem lahko pomagajo.

slika4 4Bilo je zelo zanimivo in po njihovih idejah in besedah, se vsem nam prihodnosti ni treba bati.

slika1 1

Nekaj misli osmošolcev si lahko preberete na naslednji povezavi: KJE ŽELIM ŽIVETI V PRIHODNOSTI-1

Se že veselimo naslednjega šolskega parlamenta.

mag. Urška Samec, mentorica šol. parlamenta

Dostopnost