Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Kljub temu, da se šolsko leto 2014/2015 še ni končalo, vas za lažje načrtovanje dela v šolskem letu 2015/2016 obveščamo o neobveznih in obveznih izbirnih predmetih.

Pri izbiri neobveznih in obveznih izbirnih predmetov imate prav vi najpomembnejšo vlogo.

Poleg obveznih predmetov mora osnovna šola za učence 1., 4., 5., 7. in 8. ponuditi izvajanje neobveznih izbirnih predmetov.

Za učence od 7. do 9. razreda pa pouk obveznih izbirnih predmetov.

Ponujamo vam  pestro izbiro izbirnih predmetov. Dobro razmislite, za katere se boste odločili. Pri odločitvi naj vam bodo v pomoč vaše želje, sposobnosti in interesi.

Predstavitev izbirnih predmetov je omogočena s klikom na naslednji povezavi:

Najprej bomo zbirali prijave za neobvezne izbirne predmete, v mesecu maju pa še za obvezne izbirne predmete.

Število skupin izbirnih predmetov je glede na število učencev omejeno. V primeru premajhnega števila prijav določenega izbirnega predmeta ne bomo izvajali.

Leo Čelofiga, prof.