Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Učenci 8. in 9. razreda matične šole Brezno – Podvelka in podružnice Kaple ter učenci 6. in 7. razreda, ki se niso udeležili šole v naravi, so imeli v sredo, 21. 1. 2015, tehniški dan. V okviru tehniškega dneva so si ogledali Srednjo lesarsko šolo Maribor, kjer so poleg predstavitve šole in njenih prostorov izdelali tudi izdelek iz lesa.

LesarskaSolaMB (17)

Po končanem ogledu srednje šole smo se podali v Podvelko, in sicer so nas prijazno sprejeli v proizvodnji stavbnega pohištva Marles, kjer so nam prikazali process proizvodnje.

Strokovnim delavcem Srednje lesarske šole Maribor in predstavnikom podjetja Marles, ki so nam podali ogromno zanimivih informacij, se lepo zahvaljujemo za poučno preživet dan. Na ta način so učenci OŠ Brezno – Podvelka pridobili veliko koristnih informacij, ki jim bodo pomagale pri izbiri srednješolskega programa.

Fotoutrinke iz tehniškega dne si lahko ogledate v galeriji.

Dostopnost