Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Srednje šole iz Koroške in Podravske regije so se včeraj predstavile na izobraževalnem dogodku, ki je potekal v športni hiši Radlje in je bil namenjen pomembnemu koraku v življenju mladih – izbiri srednje šole.

Učenci 8. in 9. razreda so imeli priložnost, da si pridobijo dragocene informacije, ki jim bodo pomagale pri odločanju o prihodnosti. Predstavniki srednjih šol so predstavili svoje programe, prednosti in posebnosti, nekateri so tudi praktično prikazali svoje delo. Dogodek je prispeval k širjenju znanja in ozaveščanju učencev o različnih srednješolskih možnostih, obenem pa je ponudil priložnost za postavljanje vprašanj ter osebni stik s predstavniki šole. Za učence je bila to dragocena izkušnja, ki jim bo pomagala pri načrtovanju njihove prihodnosti.

Dostopnost