Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

»Dober dan. Obiščite našo stojnico!« Tako so učenci naše šole v soboto dopoldan vabili mimoidoče, da se ustavijo ob naši bogato založeni stojnici, ki smo jo pripravili v okviru humanitarne akcije Drobtinica. Učenci so pridno zbirali domače izdelke: marmelade, peciva, potico, krofe, domač kruh, fige, rezance, vloženo zelenjavo, ki smo jih ponudili za prostovoljne prispevke. 

Pohvala vsem učencem prostovoljcem, ki so bili pri izvedbi akcije v veliko pomoč. Zahvaljujemo se staršem, Društvu podeželskih žena Brezno-Podvelka, Kmečkim ženam s Kaple in OZ RK Radlje ob Dravi za darovan kruh, pecivo in druge domače izdelke. Veseli smo, da so ljudje še pripravljeni pomagati, zato se zahvaljujemo vsem obiskovalcem, ki ste s svojim prispevkom omogočili, da je bila Drobtinica tudi letos zelo uspešna.

Več slik si lahko ogledate v galeriji.

Dostopnost