Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V času od 16. do 22. septembra 2023 obeležujemo evropski teden mobilnosti. Učence bomo poskušali pritegniti k spremembi potovalnih navad, ki bi jih ohranili tudi v prihodnje. Od 18. do 22. 9. 2023 bomo v šolo prihajali okolju prijazno (peš, s kolesom, s skirojem, s kombijem ali avtobusom). V šolo bomo prihajali peš ob vsakem vremenu, kolesarjenje v primeru dežja odpade.

Sodelujoči učenci bodo za svojo ozaveščenost prejeli točke. Najuspešnejši razred bo nagrajen, uporaba električnih, motornih in drugih netrajnostnih sredstev pa bo razredu točke znižala. Če učenec v šolo ne more priti drugače, kot da ga pripeljejo starši, se razredu točke ne znižajo. Varnost je na prvem mestu.

Organizirane bodo zbirne točke, od koder štartamo ob 7.20 (zbor 5 minut pred odhodom).

PEŠBUS:

  • Podvelka (stara občina)
  • Brezno (parkirišče nad pokopališčem)

PICIKLBUS (potreben opravljen kolesarski izpit): Podvelka (stara občina)

Dostopnost