Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V torek, 4.4.2023, so se pevci Mladinskega pevskega zbora OŠ Brezno-Podvelka in Mladinskega pevskega zbora PŠ Kapla uspešno predstavili na Območnem srečanju mladinskih pevskih zborov v dvorani Kienhofen na Muti. Na srečanju se je predstavilo šest zborov iz okoliških šol. Naše petje je strokovno ocenjevala Tadeja Vulc, priznana skladateljica, zborovodkinja in profesorica, ki je naše delo zelo pohvalila in nam dala motivacijo za nadaljnje skupno prepevanje. Petje v zboru ni pomembno samo za razvoj otrokovih sposobnosti, spretnosti in znanja, ki ga
usmerja v sprejemanje, doživljanje in izražanje muzikalnosti. Veliko vlogo ima pri vzpostavljanju timskega duha, razvijanju interesa za bogato preživljanje prostega časa, vpliva na boljše počutje in še in še  bi lahko naštevali. Zato smo veseli, da naši učenci radi prepevajo.

Dostopnost