Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Na deževen ponedeljkov dan smo se učenci od 1. do 3. razreda odpravili na ogled ustanov naše občine. Najprej smo si ogledali prostore občine, kjer nas je sprejel župan g. Miran Pušnik. Razkazal nam je prostore in predstavil dejavnosti občine. V sejni sobi smo prevzeli vlogo občinskih svetnikov in županu zastavljali vprašanja. Nato smo se odpravili v knjižnico, kjer smo si ogledali notranjost, se sprehodili med knjižnimi policami in poslušali pravljico Kraljična na zrnu graha. Zatem smo nas sprejeli v zdravstvenem domu, kjer smo se seznanili z delom zobozdravnika, zdravnika in ortodonta. Dan pa smo zaključili z ogledom železniške postaje, kjer smo spoznali način dela prometnika.

Vodja dneva dejavnosti: Breda Beigot

Več slik najdete v galeriji https://os-brezno.splet.arnes.si/ustanove-v-nasi-obcini/

Dostopnost