Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Po dveh letih smo ponovno organizirali družabni večer in skupaj z učenci prespali v šoli. V delavnicah, ki so jih izvedle predstavnice Društva za razvoj človeških virov in socialnih programov NOVUS iz Velenja, so učenci spoznavali različne poklice. Preizkusili so se v zabavnih izzivih in imeli priložnost prepoznati svoje skrite potenciale in talente, znanja in kompetence za timsko delo, komunikacijske spretnosti in ustvarjalnost ter le – te povezati z izbiro želenega poklica in svoje nadaljnje izobraževalne poti.

Večer smo nadaljevali ob prijetnem druženju in igranju družabnih iger, branju pravljice za lahko noč in prijateljskem klepetu, ki nas je ponesel v prijeten spanec. Čeprav smo večer preživeli brez telefonov, nam ni bilo dolgčas, saj smo se predvsem družili in preživeli večer, na katerem smo neizmerno uživali.

Dostopnost