Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V skladu s tradicijo je bila tudi letošnja prireditev ob obeležitvi Prešernovega dne gledališko obarvana. Na proslavi, ki se je odvijala 6. februarja popoldne v Podružnični šoli Kapla, je besede prepletala sedmošolka Ema Majerič, gledališčnike in številne obiskovalce je prisrčno nagovoril predsednik Kulturnega društva Kapla g. Matjaž Poglajen, Prešernova priznanja na likovnem področju je podelil g. ravnatelj Leo Čelofiga, ki je vsem prisotnim prav tako namenil nekaj toplih besed, srce prireditve pa sta zagotovo bili premierno na oder postavljeni predstavi Sneguljčica in Pavlihovi dolgovi v izvedbi učencev PŠ Kapla in v režiji ge. Suzane P. Lipuš ter Nine V. Makuc.

Repriza prireditve se je odvila 7. februarja dopoldne v telovadnici Osnovne šole Brezno – Podvelka. Tokrat je vse prisotne o kulturi »kulsko« nagovorila ga. Mateja Par, predsednica Kulturno umetniškega društva Brezno – Podvelka. S svojim obiskom je mlade gledališčnike podprl tudi župan g. Miran Pušnik.

Dostopnost