Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Meseca decembra so bili aktivni naši šahisti, saj smo izvedli šolsko tekmovanje v šahu, kjer so se pomerili učenci matične šole in podružnice Kapla.  Bili pa smo tudi organizatorji regijskega tekmovanja za posameznike, kjer je sodelovalo 64 mladih šahistov  iz 8 šol koroške regije. Našo šolo je zastopalo 14 učencev, ki so pokazali veliko znanja in miselnih spretnosti na šahovskem polju.

Najboljše rezultate so dosegli: Jan Volmajer – 1. mesto v kategoriji F15, Merry Lipuš – drugo mesto v kategoriji D12, Volmajer Matic – 2. mesto v kategoriji F9 in Neli Tacer – 4. mesto v kategoriji D12. Jan in Merry sta se uvrstila tudi na državno tekmovanje.

Vsem tekmovalcem čestitamo za njihovo udeležbo in prikazano igro.

Mentorja: Boštjan Klemenčič in Tanja Blaznik Cvetko

Dostopnost