Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Prelepa jesen in topli dnevi so s strani učiteljev podaljšanega bivanja izzvali, da otrokom pred pričetkom vstopa v “krompirjeve počitnice” pripravimo manjše presenečenje – Kostanjev piknik! Zadnji dnevi pouka so še vedno vztrajali pri visokih temperaturah, zato smo šli v akcijo. S pomočjo učencev in staršev smo uspeli zbrati skoraj 15 kilogramov kostanjev (hvala vsem za pomoč!), kar nas je postavilo pred dodatnim izzivom – kako to speči. Na pomoč smo zaprosili gasilsko društvo, ki nam je z veseljem pomagalo z ogromno posodo, ki je bila kos tako velikemu zalogaju kostanjev. Še vedno pa nismo našli rešitve – kdo bo pekel? Pri tem nam je na veselje nas vseh na pomoč priskočil nihče drug kot Žare!

Učenci so se njegove prisotnosti zelo rezveselili, saj je s svojo energijo že tako prijeten dan še dodatno popestril. Kostanja je bilo toliko, da smo povabili še učence od 6. do 9. razreda, pridružili pa so se nam tudi učitelji.

Učencem, staršem in delavcem šole želimo mirne in prijetne praznične dni!

Dostopnost