Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

17. 5. 2022 TOM telefon pričenja vseslovenske akcijo »Tom potuje, otroke obiskuje«, s katero obeležujemo mednarodni dan otroških telefonov. Z akcijo bi radi sporočili, da nobena težava ni prevelika ali premajhna za pogovor. V akciji bo sodelovala tudi naša šola (od 4. do 9. razreda).

V ta namen TOM nahrbtnik potuje po Sloveniji in obiskuje osnoven šole. TOM nahrbtnik vas bo opomnil, da lahko brezplačno kontaktirate TOM vsakič, ko imate vprašanje ali potrebujejo pogovor. Na naši šoli bo gostoval 7 dni meseca septembra. Postavljen bo na vidno mesto. Med razredi bo v tem tednu potovala tudi spominska knjiga, v katero bo vsak razred zapisal eno misel oziroma svojo razlago slogana »Odgovor je pogovor«. Razred, ki bo zapisal najboljšo misel, bo ob koncu akcije tudi nagrajen. Zaključek akcije bo 20. 11. 2022, na rojstni dan TOM telefona.

Na povezavi VIDEO NAGOVOR si lahko pogledate sporočilo predsednika Nacionalne mreže TOM telefon, dr. Alberta Mrgoleta.

Dostopnost