Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Drugi dan naše dogodivščine se je začel z jutranjo telovadbo na prostem, zatem pa smo se odpravili na zaslužen zajtrk.

Današnji dan je bil zelo aktiven. Učenci so se ves dopoldan in v času po kosilu urili v smučarskih spretnostih. Tudi naši začetniki so zelo napredovali in se “spoprijateljili” z vlečnico. Bravo!

Naš ravnatelj nas je presenetil z obiskom in prinesel nekaj “pripomočkov”, da so punce iz luksuznega apartmaja lahko utrdile tudi svoje gospodinjske spretnosti. To nalogo so si punce same zastavile, da ne bi bilo pomote, in jo z odliko opravile.

Po popoldanskem smučanju nas je učiteljica Alenka s kratkim predavanjem popeljala v vesolje, nato pa smo na večernem pohodu raziskali nebo in se seznanili z Velikim /Malim vozom, ozvezdjem Kasiopeja,….

No, potem pa smo bili že “rahlo” utrujeni, tako da smo kar hitro odšli palčkovi deželi naproti.

Lep pozdrav s sončnih Kop!

Dostopnost