Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V sredo, 16. februarja 2022, je potekalo osnovnošolsko regijsko tekmovanje v badmintonu v organizaciji regijske športne zveze. OŠ Brezno-Podvelka je v kategoriji nelicenciranih tekmovalcev zastopalo 6 tekmovalcev pod mentorstvom Boštjana Klemenčiča, in sicer štirje fantje (Nik Špenger, Matic Flašker, Rene Jamnik in Gal Šarman, vsi osmošolci) ter dve dekleti (osmošolka Lana Žavcer in Klara Ribič iz devetega razreda). Tekmovanje je potekalo le za tekmovalce letnik 2007, 2008 in 2009, prvi trije najboljši pa se uvrstijo na osnovnošolsko državno prvenstvo.

Učenci so na tekmovanju prikazali odlično igro, vsi uspešno prestali kvalifikacijske tekme, med tri najboljše pa so se uvrstili naslednji učenci: 1. mesto Rene Jamnik, 3. mesto Gal Šarman in pri učenkah: 1. mesto Klara Ribič in 2. mesto Lana Žavcer.

Nato smo se uspešno podali tudi na ekipno tekmovanje, ki je potekalo isti dan in tudi v tej panogi osvojili fantastično 1. mesto med nelicenciranimi ekipami.

Čestitke vsem tekmovalcem za osvojena mesta, prvouvrščenim pa za uvrstitev na nadaljnje tekmovanje.

Dostopnost