Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

RAZIGRAN UŽIVAJ DAN! je osrednja tema letošnjega Teden otroka. Poslanico, ki je tokrat prvič v stripu, je pripravil Boštjan Gorenc – Pižama, ilustriral pa jo je Jaka Vukotič.

Ključna sporočila so:

  • igra ti pomaga razvijati domišljijo,
  • igra ti krepi telo,
  • igra spleta prijateljstva …
  • in najpomembnejše: igra nas povezuje!

Vsi učenci so si ogledali gledališko predstavo, ki jo je kot uvod v teden otroka izvedlo Ekološko – kulturno društvo za boljši svet na temo otroškega parlamenta »Moja poklicna prihodnost«.  Učenci zadnje triade so v delavnicah odkrivali, kako veliko zmoremo, ko med seboj sodelujemo. Razmišljali so o pomenu medsebojne povezanosti, se učili, kako si med seboj pomagati in kako uspešno sodelovati v šoli in drugod.

V različnih aktivnostih, ki se bodo odvijale v tem tednu želimo poudariti pomen igrivosti, sproščenosti in druženja.

Dostopnost