Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Spoštovani starši,

v  dogovoru z občino Podvelka, bo OŠ Brezno-Podvelka zagotovila kosilo za otroke iz socialno šibkih družin.

Brezplačni topli obrok pripada učencem, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji ali odločbi na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 € (3. dohodkovni razred otroškega dodatka). Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino. Upravičenost brezplačnega obroka šola preverja v CEUVIZ-u.

Prijave za kosilo  sprejemamo  do petka, 6. 11. 2020, do 13.00, na telefonsko številko 02 88 79 700 naslov simona.tertinek@os-brezno.si  V prijavi navedite ime in priimek otroka in razred katerega obiskuje. Prevzem kosila bo mogoč od 9. 11. 2020.

Kosilo lahko dvignete osebno, vsak  dan do  12.00, v kuhinji  matične šole na Breznu oziroma za učence podružnične šole v kuhinji na Kapli. Prosim vas, da si posode zagotovite sami.

Lep pozdrav.

Ravnatelj,
Leo Čelofiga, prof.

                                                                              

Dostopnost