Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V četrtek, 19. 12. 2019, je na šoli potekal otroški šolski parlament. Letošnja tema je bila MOJA POKLICNA PRIHODNOST. Sodelovali so vsi razredi, in sicer z naslednjimi podtemami: 1. r.: narisali in predstavil so poklice, ki bi jih želeli opravljati, 2. r.: narisali in predstavili so poklice svojih staršev oz. sorodnikov, 3. r.: predstavili so znane osebe, ki so uspeli v svojih poklicih, 4. r.: predstavili so poklice iz preteklosti, 5. r.: napravili so seznam filmov in knjig, ki govorijo o poklicih, 6. r.: predstavili poklice prihodnosti, 7. r.: predstavili poklice, ki že obstajajo, vendar jih premalo poznamo, 8. r.: napravili so anketo med učenci šole – o delovnih navadah, močnih področjih, interesih, željah – in predstavili rezultate, 9. r.: predstavili so podjetja z največjim tržnim deležem (Amazon, Apple, Microsoft, Ikea), zakaj so uspešni, kaj delajo …

Mentorica šolskega parlamenta: mag. Urška Samec

Dostopnost