Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V soboto smo zelo uspešno izvedli dobrodelno akcijo DROBTINICA. Na stojnici smo ponudili kruh, pecivo in veliko domačih dobrot, ki so jih prispevali Pekarna d.o.o. Radlje, podjetje Mercator d.d., Društvo kmečkih žena Kapla, starši in drugi. S ponosom sporočamo, da smo zbrali 575,00 evrov, ki jih bomo namenili učencem iz socialno šibkih družin.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste podarili izdelke, Marketu Hribček in učencem prostovoljcem, ki so sodelovali pri stojnici. Predvsem pa gre zahvala tudi vsem, ki ste našo stojnico obiskali in prispevali svoj delež k uresničitvi naših želja.

Jesen nam je postregla z mavrico toplih barv, DROBTINICA pa nas je obdarila z mavrico prijetnih občutij.

Še enkrat najlepša hvala za vaše sodelovanje in nasvidenje naslednje šolsko leto.

Dostopnost