Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Teden otroka smo letos že deseto leto zapored zaključili z bralnim večerom. Na šolo smo povabili Igorja Plohla, mladinskega pisatelja, ki ga je padec z lestve zaznamoval za vse življenje. Postal je paraplegik. S svojo življenjsko zgodbo je, tako majhne kot velike prepričal, da lahko s pogumom in močno voljo dosežemo več, kot si lahko predstavljamo.

   

Prvošolce smo sprejeli med člane šolske skupnosti, izžrebali pa smo tudi nagrajence, ki so reševali uganko meseca ter reševali logične uganke. Za učence zadnje triade so predstavniki VGC Dogaja se! Center aktivnosti Koroške, JZ ŠKTM Radlje pripravili sobo pobega, z ostalimi učenci pa smo izvedli projekt Otroci za večjo varnost v prometu.

   

Devetošolci so pred spanjem učencem prve triade prebrali pravljico za lahko noč. Mlajši učenci so se kmalu pogreznili v prijeten spanec, starejši pa so še nekaj časa brali, klepetali in se pogovarjali. Skupaj smo preživeli večer, ki se ga bomo še dolgo spominjali.

Dostopnost