Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Predzadnji dan v tem šolskem letu smo izvedli še zadnji tehniški dan v tem šolskem letu. Z učenci 6. in 7. razreda smo merili dolžino, ploščino, prostornino, maso, čas ter izdelali model kvadratnega metra, kv. decimetra in kv. centimetra. Reševali smo tudi naloge iz merjenja z nacionalnih preizkusov znanja.

“Ta dan je zame zadnji dan v šoli v tem šolskem letu, zato se mi je zdelo odlično, da je danes tehniški dan. Izvedel sem tudi veliko o  obnašanju svojih sošolcev, še posebej pa se mi je zdelo super, da sem bil v skupini z učenci, s katerimi se sicer ne družim, skratka: bilo je super!” Filip, 7. r.

“To je moj predzadnji dan na tej šoli in sem vesela, da se lahko drugače družim s svojimi sošolci. Imamo se super. ” Zala, 6. r.

Irena Jelenko, prof.

Dostopnost