Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V četrtek, 7. februarja 2019, smo na matični šoli obeležili spomin na največjega slovenskega pesnika. Nekaj besed o njem so prebrali učenci 8. razreda Alen Krecenbaher Mernik, Kaja Smonkar, Denis Mumel in Metka Hriberšek. Lara Turičnik je doživeto zapela O, Vrba, Jaka Metličar pa zdeklamiral Povodnega moža. Ker je bila učiteljica glasbe odsotna, jo je pred otroškim pevskim zborom uspešno nadomestila ga. Suzana Žibret.

G. ravnatelj in mag. Urška Samec sta podelila priznanja in nagrade najuspešnejšim na šolskem natečaju. Nagrajenci likovnega natečaja IMPRESIJA BARVE so: Aida Sedmak (1. r.), Eva Golob (7. r.), Nina Turner (9. r.); na temo DRUGAČNOST: Tian Pečič (5. r. ), Gal Šarman (5. r.), Gabriel Neumeister (4. r.), Lan Črešnik (4. r.). Nagrajenci literarnega natečaja DRUGAČNOST so: Filip Podlesnik (7. r.), Tia Žavcer (7. r.), Nuša Kotnik (8. r.), Jaka Metličar (8. r.).

Priznanja so prejeli: LAN ŠARMAN, ANEJA HELBL, TIANA HOJNIK, ŽAN KERŠBAUMER, PATRICIJA MIGLIČ, LARA TURIČNIK, NINA  MRAVLJAK.

Pohvalimo tudi Amadeja Glasenčnika iz 9. razreda, ki je poskrbel za audio in video učinke.

Lep praznik vam želimo!

Irena Jelenko, vodja prireditve

Dostopnost