Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Na OŠ Brezno-Podvelka je v zadnjem tednu dni bilo ogromno aktivnosti na področju šaha, saj smo izvedli šolsko tekmovanje v šahu katerega se je udeležilo 34 učencev. Vsi udeleženci so prikazali dobro znanje s področja šaha vendar le najboljši so se nato udeležili regijskega tekmovanja posamezno, ki je tokrat potekalo na Drugi OŠ Slovenj Gradec v sredo, 12. 12. 2018. Tega tekmovanja smo se udeležili s 13 učenci in prav vsi so tudi pokazali, da njihova udeležba na tem tekmovanju ni le naključna.

Na tekmovanju smo dosegli kar nekaj uvrstitev med 10 najboljših. Prijetno pa je presenetila vso konkurenco naša najmlajša Alja Hartman, saj je pometla z vso konkurenco v kategoriji D9 in zasedla 1. mesto.

Alji in vsem ostalim tekmovalcem iskreno čestitamo za njihovo udeležbo in prikazano igro.

Mentorja: Tanja Blaznik Cvetko in Boštjan Klemenčič

Dostopnost