Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Vljudno vabljeni na delavnico o spletnih jezikovnih virih, ki bo v sredo,3. oktobra 2018, ob 17.00 v skupnem prostoru OŠ Kapla na Kozjaku. Dogodek je brezplačen, projekt je financiran s strani Ministrstva za kulturo.
Jezik je živ in se nenehno spreminja, zato je nujno, da razvijamo in izpopolnjujemo svoje pisne in govorne spretnosti. V preteklih letih je v Sloveniji kot rezultat uspešno izpeljanih projektov zaživelo kar nekaj z jezikom povezanih spletnih strani. Jih poznate? Na srečanju nam bo jezikoslovka, izr. prof. dr. Darinka Verdonik s Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru, predstavila spletne jezikovne vire in njihovo uporabnost.

Dogodek je namenjen širši javnosti, zato vabljeni vsi, ki bi radi izvedeli več o rabi spletnih jezikovnih virov.

Dostopnost