Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V ponedeljek, 3. septembra, smo polni novih moči in energije zakorakali v novo šolsko leto. Za naše prvošolčke je bil prvi šolski dan prav poseben. V šolo so prišli skupaj s svojimi starši. Vse učence je najprej pozdravil ravnatelj g. Leo Čelofiga, nagovorila pa sta jih tudi predstavnik občine g. Miran Pušnik in vodja policijskega okoliša g. Vojko Klug. Učenci so pripravili krajši program, vseh deset prvošolcev pa je dobilo tudi svojega mentorja. Le ti bodo  skrbeli, da se bodo naši prvošolci v šoli dobro počutili in jim pomagali pri premagovanju začetnih težav.

Skupaj se moramo potruditi, da bomo dneve, ki jih bomo preživljali skupaj, preživeli v ustvarjalnem, spodbudnem in spoštljivem vzdušju. Verjeti moramo, da bodo otroci v vsej svoji raznolikosti prinašali ustvarjalne ideje, razmišljali in ravnali tako, da bo naše skupno delo lahko obrodilo sadove. Učitelji jim bomo ob tem stali ob strani, jih vodili in učili, kako napako pa popravili.

Lep začetek šolskega leta!

         

Dostopnost