Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V sredo, 29.11. 2017, je bilo v Radljah ob Dravi organizirano medobčinsko tekmovanje v malem nogometu. Tekmovanja so se udeležili tudi učenci naše šole in sicer fantje rojeni po 1.1.2003.

Turnirja so se udeležile štiri ekipe iz OŠ Radlje ob Dravi, OŠ Muta, OŠ Vuzenica ter OŠ Brezno – Podvelka. Igralo se je po pravilih, ki so opredeljena za šolska športna tekmovanja v nogometu. Naši fantje so se najprej pomerili z domačini in v napeti tekmi zmagali z 2 : 1. Sledila je tekma z Vuzenico, kjer je bil rezultat neodločen 2 : 2. Tako je sledila še tekma z OŠ Muta. Fantje so pokazali zrelost in odločnost ter v odločilni tekmi za prvo mesto zabeležili zmago s 5 : 2.

OŠ Brezno – Podvelka so, pod vodstvom mentorja Damijana Peruša, zastopali naslednji učenci: Klemen Kozjak, Žiga Krebs, Gal Podlesnik, Jan Planšak, Domen Brek, Domen Helbl, Patrik Šlebnik in Alan Grum.

Učenci so se tako uvrstili na koroško področno tekmovanje, katerega datum še ni znan in bo objavljen v naslednjih dneh.

Želimo jim veliko nogometnih uspehov naprej!

Dostopnost