Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V soboto, 25.11.2017, je potekalo državno tekmovanje Matemček. Udeležilo se ga je tudi dvanajst učencev matične šole (Zala Črešnik-1.r., Leja Voh-1.r., Nives Ahej Šauperl-1.r., Mija Šiler-1.r., Vid Višnjar-1.r., Maj Čurin-2.r., Vito Novak-2.r., Neža Sedmak-3.r., Lan, Črešnik-3.r., Matic Flašker-4.r., Azra Osmanović-5.r. in Klara Ribič-5.r.)  ter štirje učenci iz podružnične šole Kapla (Neli Žigart-2.r., Miha Garmut-3.r., Kristina Tacer-4.r. in Rene Štrablek-5.r.).

 

Vsi učenci so bili zelo uspešni.

Leja Voh, Nives Ahej Šauperl, Vid Višnjar, Maj Čurin, Lan Črešnik, Matic Flašker, Miha Garmut in Rene Štrablek so usvojili SREBRNO državno priznanje, Neža Sedmak pa je usvojila ZLATO državno priznanje.

 

Čestitke vsem tekmovalcem za dosežen odličen rezultat!!!

 

Simona Verdinek Špenger, prof.

Dostopnost