Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Odločanje za srednjo šolo in pozneje za poklic ni enostavno. Ne glede na to, koliko učenci in starši vedo o srednješolskih programih in možnostih nadaljnjega izobraževanja, so dodatne informacije vedno dobrodošle. S tem namenom se osnovne šole Radlje ob Dravi, Muta, Vuzenica, Ribnica na Pohorju in Brezno-Podvelka že nekaj let povezujemo pri organizaciji obsežne predstavitve srednjih šol. Včeraj so se v športni hiši Radlje predstavile vse srednje šole Koroške in Podravske regije, dijaški domovi in CSD Radlje, ki je posredoval  informacije o štipendijah. Na dogodek so bili vabljeni učenci 8. in 9. razredov s starši. Prepričani smo, da so obiskovalci pridobili veliko koristnih informacij, ki jim bodo pri odločitvi za vpis v srednjo šolo prav gotovo pomagale.

   

Dostopnost