Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Evropskemu tednu mobilnosti, ki je potekal med 16. in 22. septembrom 2017, smo se priključili tudi na Osnovni šoli Brezno, in sicer drugo leto zapored.

Teden mobilnosti smo zaradi slabega vremena pričeli v četrtek, 21. septembra in zaključili naslednji dan, kjer smo spremljali učence v šolo tako peš kot s kolesom iz različnih postaj. Z veseljem ugotavljamo, da se je tudi letošnjega projekta udeležilo lepo število pohodnikov in kolesarjev.

Posebna zahvala g. Aleksandru Golobu in članom Kolesarskega društva Ožbalt ter Športnemu društvu Ožbalt, Združenju šoferjev in avtomehanikov Podvelka za varno spremljanje otrok v šolo in na poti iz nje ter Policijski postaji Radlje ob Dravi, ki je pripomogla k umirjanju prometa na izpostavljenih točkah.

Mentor projekta: Boštjan Klemenčič

Dostopnost