V tednu od 16. do 22. septembra 2017 poteka Evropski teden mobilnosti v katerem sodelujemo tudi na OŠ Brezno-Podvelka. Učenci bodo v šolo prihajali s kolesi ali peš (iz določenih mest do koder bodo nekateri prišli z rednimi prevozi). Na vseh točkah bodo spremljevalci, natančna navodila pa boste dobili na roditeljskih sestankih in v šoli od učiteljev.

Odhodi so predvideni po voznem redu avtobusa:

• Potočnikova graba pod mostom: Organizira kolesarsko društvo. V primeru interesa bodo omogočili prevoz koles tudi iz Ožbalta
  • Ob 7.20 na parkirišču v Podvelki pred staro občino
  • Ob 7.20 pri cerkvi v Breznu
  • Na avtobusni postaji na parkirišču v Breznu

V torek, 19. 9. 2017, bo na OŠ Brezno (3. – 5. razred) športni dan na temo MOBILNOST kot uvod v »TEDEN MOBILNOSTI«, na OŠ Kapla pa ORIENTACIJSKI TEK (6. – 9. razreda).

Na ta dan potekajo prihodi v šolo isto kot se bodo izvajali tekom celotnega tedna mobilnosti, to je od 18. 9. 2017 do 22. 9. 2017. Za prevoz učencev na posamezne lokacije bo ustrezno poskrbljeno.