Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V soboto, 13. 5. 2017, smo se 4 učenci in učiteljica spremljevalka udeležili nagradnega izleta v Gardaland v izvedbi organizatorjev Zveze slovenskih društev za boj proti raku in Zavoda RS za šolstvo.

Po organiziranem šolskem prevozu v Ljubljano smo s Kompas avtobusi nadaljevali vožnjo po avtocesti do Fernetičev in naprej po Italiji mimo Benetk in Verone do Gardskega jezera. Okoli 10.00 ure smo prispeli v težko pričakovani Gardaland.

Po prihodu je ves dan bil namenjen zabavi in uživanju v zabaviščnem parku. Izkusili smo lahko tri vrste atrakcij: fantazijske, pustolovske in adrenalinske. Fantom je bil najbolj atraktiven Blue Tornado, punce pa se nismo upirale pustolovskim doživetjem.

Čas je precej hitro tekel in kar naenkrat so nas dohitele večerne ure. Okoli sedme ure smo navdušeni a izčrpani odšli na naš avtobus ter z vožnjo po avtocesti mimo Benetk do mejnega prehoda Fernetiči in naprej proti domu.

Za nami je čudovit dan, za kar se prav lepo zahvaljujemo vsem organizatorjem.

Aneja, Klara, Domen, Jure in učiteljica Maksimiljana Črešnik

Dostopnost