Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V četrtek, 11. 5. 2017, smo z učenkami Kajo Pečečnik (9. r.), Nelo Jarc (4. r.) in Tiano Hojnik (2. r.), ki so uspešno sodelovale na natečaju Evropa v šoli – Svet, v katerem želim živeti, obiskali Ljubljano, kjer je bil zaključek natečaja. Po pozdravnih nagovorih predsednice ZPMS Darje Groznik, državne sekretarke na Ministrstvu za zunanje zadeve, veleposlanice, Darje Bavdaž Kuret in predsednika Odbora za zadeve Evropske unije, Kmala Izidorja Shakerja, je povezovalka Pika, skupaj z govorci in predsednico Nacionalnega odbora za natečaj Evropa v šoli Majdo Struc, zmagovalcem podelila nagrade.
Mladi ustvarjalci so svoje razmišljanje o svetu in želje za prihodnost izrazili tudi na drevesu Slovenija 2050, na katerega so nalepili listke z željami. Za popestritev in zabavo pa je poskrbel raper NIPKE.

Dostopnost