Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Za nami je še en uspešno izveden Dan za spremembe. Z učenci predmetne stopnje smo se že v ponedeljek lotili čiščenja ograje ob igrišču pred šolo, katero bomo prebarvali. Ker nam je ponagajalo vreme, ograje še nismo uspeli prebarvati in bomo to še storili.

   

Danes so nas obiskali predstavniki Društva proti mučenju živali Koroške. Predstavili so se otrokom vrtca in učencem razredne stopnje. S seboj so pripeljali dva psa. Učenci so izvedeli veliko novega, vendar pa  so v pogovoru tudi pokazali, da imajo razvit čut za odgovornost do živali in da znajo za svoje hišne ljubljenčke tudi skrbeti. Na šoli smo ves teden zbirali hrano za zapuščene živali, ki smo jo danes podarili društvu.

Hvala vsem, ki ste sodelovali!

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji.

Tanja Blaznik Cvetko

Dostopnost