Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Lepo sončno vreme je na plano privabilo mlade in malo manj mlade, željne igranja in zabave na mednarodnem festivalu Igraj se z mano, ki je potekal v petek, 27. maja na Muti. Aktivnosti na festivalu spodbujajo socialno integracijo oz. inkluzijo med otroci, mladostniki in odraslimi osebami s posebnimi potrebami ter večinsko populacijo vseh generacij.

   CAM00791  CAM00790

Program je bil zelo pester in zanimiv. Tudi letošnje leto so učenci nastopili na velikem odru, nato pa uživali v različnih delavnicah, se spuščali po jekleni vrvi, ustvarjali na likovnih delavnicah, se zabavali v družbi klovna Jake in bratov Malek. Dogajanje pa nam je tudi letos popestril raper Zlatko. Skupaj smo se imeli lepo kot vedno doslej.

     DSCN3610   CAM00807

Dostopnost