Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Slavnostni zaključek nacionalnega natečaja Evropa v šoli 2015/16 na temo Ustvarimo še boljši jutri se je odvijal v Festivalni dvorani Pionirskega doma v Ljubljani. Na prireditev so bili povabljeni zmagovalci na regijski in državni ravni. Naši regijski zmagovalci so bili Nia Strmčnik, 1. r., za likovno delo (Igre brez meja; mentorica Breda Beigot), Jaka Metličar, 5. r., za literarni prispevek (Revščina v Sloveniji; mentorica Nataša Štuhec), Ema Švarc, 7. r., za fotografijo (Neenakopravnost na šahovnici življenja; mentorica Urška Samec) in Sara Petelin, 7. r., za literarni prispevek (Pismo predsedniku države; mentorica Urška Samec). Vsi učenci so prejeli priznanja.

Prireditev je bila zelo zanimiva, povezovanje prireditve so zaupali mladim, za glasbeno popestritev je poskrbel raper Zlatko. V preddverju Festivalne dvorane je bila tudi razstava nagrajenih del natečaja.

Čestitamo našim učencem in vabimo še ostale, da se v naslednjem šolskem letu udeležijo natečaja.

Urška Samec, koordinatorica natečaja Evropa v šoli

     evropa v šoli 3                 evropa v šoli 4
evropa mv šoli 2 evropa v šoli 2

Dostopnost