17. marca smo izvedli šolsko tekmovanje iz matematike (Evropski matematični kenguru).

Bronasto priznanje so osvojili:

Iz 1. razreda (mentorica Breda Beigot): Lan Črešnik, Tiana Hojnik, Neža Sedmak, Timi Vrenčur.

Iz 2. razreda matične šole (mentorica Nada Poročnik): Matic Flašker, Anej Garmut, Anže Grum, Hanna Gania Hartman, Tian Pečič.

Iz 2. razreda podružnice Lehen (mentorica Adrijana Tertinek): Lara Mesner.

Iz 3. razreda matične šole (mentorica Suzana Žibret): Nela Jarc, Zala Valente, Andraž Čas, Urška Uštar.

Iz 4. razreda matične šole (mentorica Branka Grobelnik): Leila Kure, Tia Žavcer.

Iz 4. razreda podružnice Lehen (mentorica Urška Pogač): Domen Podlesnik.

Iz 5. razreda matične šole (mentorica Nataša Štuhec): Jaka Metličar, Larisa Slapnik, Luka Golob, Luka Grobelnik, Nal Podlesnik.

Iz 6. razreda (mentorica Irena Jelenko): Nina Mravljak, Jan Hartman.

Iz 7. razreda (mentorica Irena Jelenko): Ema Švarc.

Na državno tekmovanja se uvrstijo vsi prvouvrščeni tekmovalci v posamezni tekmovalni skupini (od 5. razreda naprej) na šoli, če so dosegli vsaj 80 % možnih točk na šolskem tekmovanju. Tako se bosta državnega tekmovanja, ki bo 16. 4. 2016 na naši šoli, udeležila Jaka Metličar in  Ema Švarc. Čestitamo in želimo veliko uspeha!

Vodja tekmovanja na šoli: Irena Jelenko, prof.