Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Vauuuuu……. Kaj sploh reči ob takšnih uspehih naših skakalcev – letalcev? In bili smo del tega. 17. 3. 2016 smo imeli srečo, da smo lahko namesto treninga videli, doživeli, občudovali naše orle in seveda tudi vse tekmovalce skakalnega svetovnega pokala na tekmi, ki nas je vse navdušila. In množica gledalcev (20500), krasno vreme, krasen ambient. Res čudovit dan. Zmaga naših je bila samo še nagrada za nas in skakalce. Na koncu malo glasbe na prireditvenem prostoru, nekateri so imeli srečo se selfati z našim predsednikom Borutom Pahorjem, dobili smo podpise letalcev, tako naših kot tujih, obiskali smo stojnice. Vmes so nekateri celo pisali Kenguruja in upam, da uspešno. Verjamem, da se bomo vsi radi vrnili v Planico, če ne prej pa drugo leto.

Več slik najdete v galeriji.

Darko Račnik

Dostopnost