Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Poletno jutro v Breznu je dobilo zopet svoj čar. Prvošolčki so pod okriljem staršev prestopili prag velike šole. Pred šolo so jih po kratkem kulturnem program pozdravili še razredničarka Breda Beigot s sorazredničarko Urško Samec, ravnatelj Leo Čelofiga, predstavnik Občine Podvelka Dušan Tkalec ter policist Janez Otorepec. Prvošolčki so dobili tudi svoje mentorje – učence, ki jim bodo tako in drugače pomagali na začetku učne poti.

Slika (0)

V učilnici učiteljice Brede so si že izbrali svoj prostor, na katerem so jih čakala prikupna darilca. Ko so se za starši zaprla vrata, so živahno klepetali …

Slika (20 (6)

Ni naključje, da je v tem trenutku zunaj že posijalo sonce …

Srečno, prvošolčki, naj bo vaša pot v naši sredini polna radosti in lepih doživetij!

Več fotoutrinkov dosegljivih v galeriji.

Dostopnost