Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Ciciban bo septembra 2015 praznoval 70. rojstni dan. Učiteljice in knjižničarka smo spodbudile otroke, naj prinesejo v šolo ali knjižnico Cicibane, v katerih najdejo lik medveda ali medvedka, svoje priljubljene knjige o medvedih in medvedkih in svoje plišaste medvedke. Pripravile smo razstavo knjig in revij, razstavo otroških likovnih izdelkov na temo medvedi in medvedki in razstavo plišastih medvedkov. Beremo pravljice in pojemo pesmice o medvedih in medvedkih, pripravili bomo medvedjo dramsko predstavo in pripravili še kakšno presenečenje.

»Medvedi v pravljicah, pesmih in ugankah, medvedki našega otroštva … Ej, koliko jih je!«

Mi bomo s tem natečajem nadaljevali še junija. Zato so dobrodošle vse nove ideje in zamisli.

Medvedki 045 Medvedki 039

Oglejte si tudi fotografije v galeriji.

Mentorica Cici Vesele šole Breda Beigot

Dostopnost