Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V ponedeljek, 25. 5. 2015 smo v Breznu organizirali  medobčinski nogometni turnir za mlajše dečke. Prijavilo se je pet ekip: Muta, Radlje ob Dravi, Ribnica na Pohorju, Vuzenica in Brezno-Podvelka. Turnir se je pričel ob 13.00 uri, ko je ravnatelj g. Leo Čelofiga s pozdravnim govorom in s pozivom k fer igri odprl tekmovanje.

IMG_2579

Veseli smo bili bučne podpore s tribun za naše igralce, ki so na koncu osvojili drugo mesto, prvo pa je pripadlo ekipi iz Radelj ob Dravi. Čestitke vsem igralcem, ki so pod vodstvom mentorja g. Damijana Peruša prikazali odlične igre. Zahvaljujemo se sodniku g. Milanu Ribiču, ki se je na našo prošnjo odzval in sodil volontersko in svoje delo odlično opravil. Zahvala tudi učitelju g. Boštjanu Klemenčiču, ki je oblikoval diplome, ki so jih prejele ekipe.

Dostopnost