Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Naša šola se je priključila akciji, katere pobuda je prišla s strani Olimpijskega komiteja Slovenije – Združenje športnih zvez in Atletska zveza Slovenije. Namen je bila promocija športa, teka in gibanja. Skupna so prizadevanja, da se čim večje število prebivalstva redno ukvarja s športom. In tek je ena od odličnih možnosti. Tako smo v petek, 10. 4. 2015 na naši šoli organizirali ta dogodek pri katerem so sodelovali vsi učenci naše šole in tudi učiteljice.

DSCN2331

Tek na 100 m  je bil izpeljan na prekrasen sončen dan in smo uživali vsi. Navijanje skupin, ki so čakale na pričetek teka ali pa so ga že opravile je bilo res bučno. Vsak je imel svojega favorita pa čeprav je bil rezultat postranskega pomena.  S starejšimi učenci smo tek izvedli pri urah Športa in so ravno tako sodelovali vsi.

Darko Račnik

DSCN2325

Dostopnost