Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje z naslovom: Vzgajamo samostojne in odgovorne otroke. Naš gost, avtor knjige Varuh otrokovih dolžnosti, Marko Juhant, vam bo podal veliko praktičnih nasvetov o vzgoji otrok.

Varuh

Po predavanju bo govorilna ura za starše učencev OŠ Brezno-Podvelka, podružnične šole Kapla in Lehen.

Zakaj tega srečanja nočete zamuditi?

• Ker je predavanje zasnovano na primerih iz prakse.
  • Ker želite vašemu otroku dati dobro popotnico za življenje.
  • Ker se včasih pri vzgoji najdete v pasti pretirane popustljivosti in ne veste, kako iz začaranega kroga.
  • Ker si želite vzgojiti odgovorne, samostojne in zadovoljne otroke.
  • Ker želite, da skrb za šolo prevzemajo otroci.
  • Ker boste dobili odgovore na mnoga vprašanja, ki vas žulijo, kot na primer: kako privzgajamo delovne navade, katere so odgovornosti in dolžnosti otrok od malčka dalje, kako privzgajati vrednote, čigava odgovornost bo domača naloga …
  • Ker boste ugotovili, da ste in zmorete biti dobri starši!

Vabljeni ste na predavanje, ki bo 31. 3. 2015, ob 17. uri, v šolski jedilnici OŠ Brezno-Podvelka.

Srečanje je namenjeno staršem, učiteljem, dedkom in babicam ter ponuja konkretne odgovore na vprašanja in dileme o vzgoji.