Slovenska filantropija je tudi letos organizirala Dan za spremembe, največjo vseslovensko prostovoljsko akcijo, ki je letos potekala pod sloganom Za(čutimo) dobro. Sodelovali smo tudi z učenci naše šole, uspešno izvedli čistilno akcijo in pobrali smeti v okolici šole. Najmlajši učenci so čistili otroška igrišča, starejši pa so  se podali v širšo okolico šole. V vrečah se je nabralo kar precej odpadkov.

Počutje učencev, nasmehi na obrazih in pridnost vseh so razkrili pomembno dejstvo, da nam je mar za našo okolico, da si želimo živeti v čistem in zdravem okolju.  Vsi učenci so bili zadovoljni, da so lahko sodelovali pri čistilni akciji, saj se dobro zavedajo, kako pomembno je, da je okolica v kateri bivamo čista.

Več fotografij si oglejte v galeriji.