Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Učenci OŠ Brezno-Podvelka so se po odličnih uspehih na regijskem prvenstvu v badmintonu uvrstili tako na državno posamično osnovnošolsko prvenstvo kot ekipno v nelicencirani jakostni skupini. Posamično je potekalo v sredo, 15. 3. 2023, ekipno pa v sredo, 5. 4. 2023, oboje v telovadnici OŠ Mirna na Dolenjskem.

Na posamično so se uvrstili Lana Žavcer, Gal Šarman, Nik Špenger in Rene Jamnik. Najuspešnejša učenca sta bila Lana Žavcer, ki se je uvrstila v osminofinala in Nik Špenger, ki je na koncu osvojil odlično 5. mesto!

Ekipo OŠ Brezno-Podvelka so zastopali: Lana Žavcer, Mery Lipuš, Mija Šiler, Gal Šarman, Nik Špenger, Rene Jamnik in Matic Flašker. Ekipa se je odlično odrezala in na koncu osvojila 5. mesto!

Čestitke vsem tekmovalcem za odlične uvrstitve, predvsem pa prikazano igro.

Dostopnost