Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Še pred iztekom preteklega leta, natančenje 13. 12. 2022, se je v novi telovadnici OŠ Brezno-Podvelka odvijalo področno tekmovanje v badmintonu za učence letnik 2008 in mlajši, 2010 in mlajši ter 2012 in mlajši. Tekmovanja se je udeležilo 58 tekmovalcev iz celotne koroške, kar 17 iz OŠ Brezno-Podvelka.

Učenci naše šole so tekmovali v t. i. nelicencirani jakostni skupini. Visoka pričakovanja smo imeli med starejšimi učenci, ki so se na koncu tudi potrdila, prijetno pa so nas presenetili tudi naši najmlajši, ki pa imajo za sabo manj “tekmovalne kilometrine”.

Rezultati naših učencev so bili sledeči:

FANTJE – posamezno:

Letnik 2008 in mlajši: Rene Jamnik – 1. mesto, Gal Šarman – 2. mesto, Nik Špenger – 3. mesto

Letnik 2010 in mlajši: Erazem Hribernik – 4. mesto, Vito Novak – 5. mesto, Tian Hojnik – 7. mesto

Letnik 2012 in mlajši: Bor Plazovnik – 1. mesto, Arslan Turalić – 2. mesto, Mai Vobovnik Mori – 3. mesto, Sebastjan Arčnik – 4. mesto, Joel Jarc – 5. mesto

DEKLETA – posamezno:

Letnik 2008 in mlajši – dekleta: Lana Žavcer – 1. mesto

Letnik 2010 in mlajši: Mija Šiler – 3. mesto, Mery Lipuš – 4. mesto, Eva Lorbek – 5. mesto

Letnik 2012 in mlajši: Meta Čurin – 4. mesto

Izvedlo se je tudi ekipno tekmovanje v starejši kategoriji, kjer je ekipa OŠ Brezno-Podvelka, katero so zastopali učenci Rene Jamnik, Gal Šarman, Nik Špenger, Lana Žavcer, Mija Šiler, Mery Lipuš, dosegla fantastično 1. mesto!

Učenkam in učencem čestitamo za dosežene rezultate! Več o samem tekmovanju pa si lahko ogledate tudi v fotogaleriji.

Dostopnost