Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 12.11.2018, za starše organiziramo predavanje z naslovom: »Ne nasilju in drogam, Da prijateljstvu in pozitivnim vzornikom«. Predavanje bo izvajal g. Janez Pravdič.

Veliko staršev je zaskrbljenih glede vpliva, ki ga imajo na njihove otroke prizori nasilja  v različnih medijih in kako droge hitro osvojijo nepripravljenega mladega človeka, ga potegnejo v krog odvisnosti, odtujijo družini, prijateljem. Da se to ne bi zgodilo, se je potrebno z mladimi pogovarjati, jih usmerjati, spodbujati pri doseganju njihovih ciljev.

Da bodo imeli mladi srečno mladost, družino, prijatelje, varno družbeno okolje, morajo znati REČI NE! Seveda so zato potrebna znanja, ki jih bo z vami delil predavatelj.
Predavanje bo ob 17.00 v jedilnici OŠ Brezno-Podvelka. Govorilne ure za mesec november  bodo za starše matične šole in obeh podružnic po predavanju. Razpored učilnic, v katerih se bodo odvijale govorilne ure, bo objavljen na oglasni deski.

Vabimo vas, da se predavanja udeležite!

 

Dostopnost